• darmowa dostawa od 100zł

 • 100 dni na zwrot 

 • Infolinia 857 222 026

Płatności


PRZELEW TRADYCYJNY 
Gdy zdecydujesz się dokonać płatności zwykłym przelewem na rachunek bankowy, po dokonanym zakupie otrzymasz e-mail będący potwierdzeniem zamówienia. Zawarte są tam wszystkie dane do realizacji przelewu. Ponadto możesz je znaleźć w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie wysłane. 


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
Możesz zapłacić również za zamówienie przy odbiorze paczki, bezpośrednio do rąk kuriera. Przed złożeniem zamówienia, upewnij się, czy wszystkie podane dane są wprowadzone prawidłowo. Podaj numer telefonu, który jest niezbędny do poinformowania Cię o terminie dostawy. 


TRANSFERUJ.PL
Umożliwia natychmiastową realizację usługi online. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie od Transferuj.pl, że zamówienie zostało opłacone. Transferuj.pl zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Transferuj.pl oferuje następujące metody płatności:

PayPal
Transferuj.pl umożliwiło korzystanie z systemu PayPal. Na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę logowania do systemu PayPal. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

Karta płatnicza
Za płatność kartą kredytową przez internet odpowiada firma Elavon. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL.

Przelew internetowy
Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 40 banków, aby dokonać zapłaty za zamówiony towar. Przelewu możesz dokonywać 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wybierając ten sposób płatności, zostaniesz przekierowany do wybranej bankowości internetowej.

 

Więcej informacji na temat Transferuj.pl uzyskasz: https://transferuj.pl
Więcej informacji na temat płatności uzyskasz: http://zoio.pl/regulamin

 

Metody płatności

Nasi partnerzy logistyczni

Możesz nam zaufać

 • Infolinia: 857 222 026

  Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania.

  Pracujemy od Pn do Pt w godz. 8-16
 • E-mail: bok@zoio.pl

  Staramy się odpowiadać na Państwa pytania tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

 • Darmowa dostawa

  ZOiO oferuje darmową dostawę przy zakupach już od 100zł. Najważniejsza w życiu jest wygoda i przyjemność!

 • Wysyłka już dziś

  Realizujemy zamówienia maksymalnie w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika.