Reklamacje

Multi Brand Group Monika Chomicz jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym.

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres bok@zoio.pl
Multi Brand Group Monika Chomicz  zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Nieprawidłowości związane z zakupionym produktem, Klient może zgłaszać pisemnie na adres: ul. Handlowa 1, 15-399 Białystok, mailowo pod adres: bok@zoio.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.

W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres, numer zamówienia, numer konta bankowego i właściciela rachunku. W przypadku rozpatrzenia reklamacji pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Prosimy o wysłanie wadliwego towaru na adres:
MULTI BRAND GROUP MONIKA CHOMICZ
ZOIO.PL
ul. Handlowa 1,
15-399 Białystok,

Metody płatności

Nasi partnerzy logistyczni

 • Infolinia: 857 222 026

  Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania.

  Pracujemy od Pn do Pt w godz. 8-16
 • E-mail: bok@zoio.pl

  Staramy się odpowiadać na Państwa pytania tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

 • Darmowa dostawa

  ZOiO oferuje darmową dostawę przy zakupach już od 150zł. Najważniejsza w życiu jest wygoda i przyjemność!

 • Wysyłka już dziś

  Realizujemy zamówienia maksymalnie w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika.