• darmowa dostawa od 100zł

 • 100 dni na zwrot 

 • Darmowa infolinia 800 80 99 00

Wymiana i zwroty

 

 

 

100 DNI NA DARMOWY ZWROT

W ZOiO oferujemy darmowy zwrot!  Złóż zamówienie,  zwracasz za darmo w dowolnej placówce Poczty Polskiej. 

Wejdź na stronę https://ezwroty.poczta-polska.pl/ lub kliknij w aktywny link Poczta Polska, wybierz sklep ZOiO i wypełnij formularz, zaakceptujemy e-zwrot w ciągu 24h.  Przewróć na drugą (czarną) stronę opakowanie, w którym otrzymałaś produkty. Włóż produkt, uzupełniony formularz zwrotu dołączony do przesyłki i dobrze zamknij przy pomocy taśmy. Teraz pozostaje już tylko wydrukowanie dokumentu wysyłkowego. 

Pamiętaj, aby poinformować nas telefonicznie lub mailowo o chęci dokonania bezgotówkowego zwrotu, ponieważ Twoje zgłoszenie musi zostać zaakceptowane.  Aby przyśpieszyć zgodę na e-zwrot prosimy o wpisywanie adresu mailowego, z którego zostało złożone zamówienie. Poinformuj nas mailowo, jeżeli w formularzu został podany inny adres mailowy.

 Po zaakceptowaniu zwrotu, wystarczy tylko wydrukować dokument wysyłkowy i zwrócić towar w wybranej placówce Poczty Polskiej 

Powyższe zapisy nie ograniczają ustawowego prawa Klienta do odstąpienia od umowy które jest zawarte w regulaminie http://zoio.pl/regulamin


WYMIANA

Zwróć zamówiony produkt i złóż nowe zamówienie. 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu skorzystaj z FORMULARZA ZWROTU/WYMIANY TOWARU, który otrzymałeś razem z zamówieniem. Na formularzu zwrotu napisz jaki produkt zwracasz (uwzględnij kod towaru, rozmiar i kolor). Formularz dostępny do pobrania również tu : FORMULARZ (Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu.)

Aby dokonać bezgotówkowego zwrotu za pośrednictwem Poczty Polskiej:

Wejdź na stronę https://ezwroty.poczta-polska.pl/ lub kliknij w aktywny link Poczta Polska,wybierz sklep ZOiO i wypełnij formularz, zaakceptujemy e-zwrot w ciągu 24h.  Przewróć na drugą (czarną) stronę opakowanie, w którym otrzymałaś produkty. Włóż produkt, uzupełniony formularz zwrotu dołączony do przesyłki i dobrze zamknij przy pomocy taśmy. Teraz pozostaje już tylko wydrukowanie dokumentu wysyłkowego.

 

WARUNKI DARMOWYCH ZWROTÓW:

- Nie są przyjmowane zwroty przesyłką "za pobraniem".
- Klientom przysługuje jeden darmowy zwrot przy każdym zamówieniu. 
- Szanowni Klienci w przypadku odstąpienia od umowy towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu wraz z kompletem metek.

  


Metody płatności

Nasi partnerzy logistyczni

Możesz nam zaufać

 • Infolinia: 800 80 99 00

  Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania.

  Pracujemy od Pn do Pt w godz. 8-16
 • E-mail: bok@zoio.pl

  Staramy się odpowiadać na Państwa pytania tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

 • Darmowa dostawa

  ZOiO oferuje darmową dostawę przy zakupach już od 100zł. Najważniejsza w życiu jest wygoda i przyjemność!

 • Wysyłka już dziś

  Realizujemy zamówienia maksymalnie w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika.